Vánoční PC k Donátovi – 21. 12. 2019

Drak zve na tradiční PC – u Donáta to dobře známe a vydáme se zjistit, jak to tam vypadá v zimě (nebo spíš na blátě).

Zdarec bratři, přátelé, kamarádi, známí a členové 111.oddílu!

Zvu vás na předposlední vánoční PC, které se bude konat v sobotu 21/12 a povede v trase Klánovice  (dvě hospody) – Úvaly (jedna hospoda) – Sv.Donáth (bez hospody) – Škvorec (nejméně jedna hospoda).

Sraz bude na Masarykově nádraží v 11,50 (vlak jede v 12,00), návrat za setmění ze Škvorce po silnici do Úval (hospoda) a vlakem (jezdí co půl hodiny)  nebo busem na Skalku (bus jede v 18,23 takže kdo bude chtít chlastat ve Šqorci do té doby, jsem mu k dispozici. Na Skalce je asi v 18,50, takže v P6 budete tak 19,30 v tomto případě).

Pro cestu TAM ve vlaku platí jízdenky PID (lítačka) a je to stále v Praze, takže lístky ČD kupovat netřeba.
Samozřejmě jste zváni s kdekým – s dětmi, partnery, partnerkami a dalšími přáteli, na které jsem v mejlu zapomněl nebo nejsou členy 111.odd.

Těším se na vás
DRAK