Silvestr v Čekanicích

Vzhledem k tomu, že v Orionu (alias Modré ústřici) jsou od letošního podzimu kamna, můžeme tam (namísto zakouřených sokoloven na pomezí Příbramska a Strakonicka) strávit silvestrovský večer!

Programem je matlání a konzumace chlebíčků v útulně, topení v kamnech (přednášku o koksu poskytne Tygr) a počítáme s vycházkou k Marušce (zdvořilostní návštěva na jedno pivo bez nutnosti zasmrádnout tam).

Sekce A (vede Drak a Bubák) pojede autem v podvečer (17/18h) a bude se v noci vracet zpátky do Prahy.

Sekce B (Moskyt) má všechno nejistý, ale nejpravděpodobnější je odjezd vlakem 31. 12. ráno někam na jihozápad (cca Horažďovice) a pěší cesta do Zákličí, alternativně to bude vlakem odpoledne do Blatné. Naopak vesměs jistý je pěší výlet na Nový rok (cca do Bělčic) a návrat vlakem do Prahy.

Lze založit sekce další. Kapacita Orionu na večer je tak asi 10 lidí (ale asi nás tam bylo i víc), na spaní jsou tam dvě postele a nejspíš to půjde i na zemi.