Středisková rada a Vánočně-novoroční infoservis

V úterý 10. prosince proběhla SRJ. Nejdůležitější informace je, že nad námi bude pilně bdít revizní komise, bude pokládat tázavé dotazy, ale nemáme se jí bát.

Registrace se bude řešit v průběhu ledna, informace dostanete včas.

Kromě toho se také potvrdily neb ujasnily akce do konce roku:

sobota 14. 12. – Stopaři mají oddílové Vánoce a my jsme večer zváni, směrný čas je v osm večer (to končí program pro děti). Pozor, je to ve skautské klubovně v Zelené.

sobota 21. 12. Vánoční PC s Drakem – Klánovice, Škvorec

neděle 22. 12. – Betlémské světlo (odchod 16:30 od Včely) – program vhodný s dětmi / s rodinou i bez. Chvíli předtím pivo na závěr adventu na Fišerce (koordinuje Šulda).

úterý 31. 12. (+ 1. 1.) – Silvestr v Čekanicích – vlakem+pěšky nebo autem

Kromě toho je již potvrzeno, že od středy 22. 7. do soboty 25. 7. proběhne tábor 111. oddílu v Čekanicích. Podrobnosti zatím známy nejsou, ale bude to akce (i) pro rodiny s dětmi, spát se bude na horní louce ve stanech.

Skautingu zdar a na některé z našich akcí nazdar!