14 listopadu, 2019

Pravidelné akce stojedenáctky

Aktuálně probíhající dlouhodobé/pravidelné podniky

Dračí lázně – střídavě Sauna Nové Butovice (pondělí), AquaBarrandov nebo AquaŠutka (mimo úterka možno kdykoliv po-pá) vždy cca od 19,45 po předchozí dohodě

Cesta napříč Prahou – viz samostatná stránka

Zimní přechod Brd (poslední sobota v lednu) – akce Pražského kraje Junáka zahrnující palačinky střediska Athabaska a různorodý program podle aktuální domluvy (zimní táboření / běžky / brusle / dětský výlet / … )

Souboj s MHD (liché roky) a Hra po Praze (sudé roky) – pražská hra na přelomu ledna/února (obvykle sobota)

Červnové PC praskautů – dvoudenní PC na konci jara (pořádá Modrák)

Pouť ke sv. Donátovi – ve vhodný den co nejblíže 7. srpnu – odpolední vycházka k soše sv. Donáta (viz mapa a též heslo na wikipedii) u Škvorce s piknikem

Dračí Woodstock (září) – grilování u Draka na zahradě v Přelíci (pořádá Drak)

Tajný závod (zpravidla říjen v sudém roce) – orientační automotohra

PC 17. listopadu – jednodenní podzimní výlet

Oddílové Vánoce – 121. oddíl Stopaři nás pravidelně zve na večer do klubovny (navazuje na jejich oddílové Vánoce)

Betlémské světlo – roznášíme světlo na Hanspaulce a Ořechovce (spolu se střediskem Javor)

Vánoční PC – kratší a nenáročný výlet v okolí Prahy (pořádá Drak)

Silvestr v Zákličí – v posledních letech se tam potkává sekce pěšky (organizuje Moskyt) a autem (organizují Drak a Bubák)